Civetta

Civetta -

INFORMACE O DESTINACI

Lyžařské středisko Civetta se rozprostírá pod majestátní horou Monte Civetta. Ideální poloha mezi středisky Tre Valli, Cortina d´Ampezzo a Arabba/Marmolada s napojením na Sella Rondu umožňuje efektivně také využít rozšířený skipas Dolomiti Superski.

V lyžařském středisku Civetta nalezneme terény všech náročností se značným převýšením a překvapivě dlouhými sjezdovkami. K dispozici jsou zde jak široké sjezdovky, které potěší příznivce carvingu, tak boční sjezdovky, na kterých si můžeme vychutnat každý oblouk.

Nalezneme zde pohodu malého střediska a zároveň dobrý výběr ze sítě téměř 80km sjezdovek. Jedná se o moderní středisko, které disponuje 100% umělým zasněžováním a nejnovějšími přepravními zařízeními. Samozřejmostí je večerní lyžování v Zoldu a snowpark nad Alleghe.

V nedávné době zde byl vytvořen nový osvětlený funpark na sjezdovce Cristelin v Zoldu. Užijete si zde krásné výhledy a špičkové zimní lyžování v lesnatých terénech.

Na Civettu je možné přijet z kterékoliv strany – středisko je celkem rozlehlé a nástupních stanic je mnoho. Nejvíce lyžařů ale přijíždí od jezera a stejnojmenného městečka Alleghe.

Pokud hledáte lyžování jako v pohádce, přijeďte do Civetty!

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
ORSO GRIGIO ****
Itálie » Italské Alpy - lyže » Civetta
Lyžování
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA