Chiang Mai

Chiang Mai -

INFORMACE O DESTINACI

Chiang Mai – růže severu. Chiang Mai je jedním z nejhezčích thajských měst. Město vzniklo na břehu řeky Ping s duchovní horou Doi Suthep za zády. Starou část Chiang Mai, kde se nacházejí nejvýznamnější památky, obklopuje vodní příkop. Pokud obdivujete tahjské chrámy, budete mít v Chiang Mai z čeho vybírat, jen na území starého města jich stojí 121. Pro milovníky nákupy má Chiang Mai připraven noční bazar a víkendové trhy, pro sportovněji založené širokou nabídku treků po kopcích severního Thajska.

Chiang Mai je také jednou z hlavních základen pro výpravy k horským kmenům i jedním z nejlepších míst pro plné prožití oslav thajského nového roku Songkranu. Mezinárodní letiště spojuje Chiang Mai s Bangkokem, Phuketem. Autobusy z Bangkoku odjíždějí ze severního terminálu každou půlhodinu a také z Khao Sanu, jízda trvá 9–12 hodin.

Chiang Mai má autobusové spojení s celým severem země. Autobusy odjíždějí v hodinovém intervalu, k městům uvnitř provincie z terminálu Chang Pheuak na Th. Chotana, z terminálu Arcade mimo provincii.

Vlak z Bangkoku odjíždí z nádraží v Hualomphongu, v Chiang Mai je nádraží na Th. Charoen Muang. Po městě se můžete přepravovat pěšky nebo songthaewem.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
VERANDA CHIANG MAI THE HIGH RESORT ****
Thajsko » Chiang Mai
Exotický zájezd
.
RACHAMANKHA *****
Thajsko » Chiang Mai
Exotický zájezd
.
ANANTARA CHIANG MAI *****
Thajsko » Chiang Mai
Exotický zájezd
.
FOUR SEASONS CHIANG MAI *****
Thajsko » Chiang Mai
Exotický zájezd
.
THE DHARA DHEVI CHIANG MAI *****
GOLF THAJSKO
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA