Asie » Thajsko » Phi Phi

Phi Phi

Phi Phi -

INFORMACE O DESTINACI

Tajný ostrov, poslední zapomenutý ráj na Zemi, žádní lidé, jen úchvatná příroda, modré moře, vápencová skaliska a divoká džungle – takto vykreslili thajské souostroví Ko Phi Phi v roce 2000 filmaři ve filmu Pláž, v hlavní roli s Leonardem di Capriem. Souostroví Phi Phi, které do té doby znali jen nadšenci, baťůžkáři a nezávislí cestovatelé se stalo thajskou „celebritou". Dodnes na Phi Phi denně připlouvají desítky lodí s turisty, kteří chtějí na vlastní oči spatřit vodu tak průzračnou, že člověk bez problémů dohlédne na dno, a přírodní scenérie, které berou dech.
Všichni se shodnou na tom, že první místo v pomyslném žebříčku těch nejkrásnějších míst v Thajsku patří souostroví Phi Phi. Ne nadarmo se Phi Phi, skupince několika málo ostrůvků 45 kilometrů od Phuketu přezdívá „Perly Andamanského moře“.
Souostroví Phi Phi tvoří celkem šestice ostrovů. Tím největším je Phi Phi Don, výrazně menší je Phi Phi Leh. Zbylé čtyři jsou pak více než co jiného jen skaliska porostlá bujnou vegetací a trčící jako varovné prsty z moře.
Phi Phi je dnes jednou z nejoblíbenějších a zároveň i nejdražších thajských destinací. Na hlavním ostrově Phi Phi Don vzniklo několik rozlehlých plážových resortů a na menší Phi Phi Leh i se slavnou filmovou zátokou se pořádají organizované výlety. Přímo na něm je totiž jakákoliv výstavba zakázaná.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
HOLIDAY INN RESORT PHI PHI ISLAND ****
Thajsko » Phi Phi
Exotický zájezd
.
ZEAVOLA RESORT & SPA *****
Thajsko » Phi Phi
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA