Střední & Severní Amerika » Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda

Antigua a Barbuda -

INFORMACE O DESTINACI

Antigua a Barbuda jsou členité karibské ostrůvky velikosti Prahy, omamné jako rum, který se tu od pradávna vyrábí.Veliké slunce na obloze a kilometry pláží s hebkým pískem, to je ten hlavní důvod, proč se do Karibiku jezdí. Malé souostroví Antigua a Barbuda tuhle charakteristiku splňuje dokonale. Pláží tu totiž mají tolik, že byste tu museli zůstat minimálně rok, abyste navštívili všechny. Jen samotná Antigua, větší z ostrovů, jich má 365.
Místní lidé jsou navíc neskutečně milí, většina z nich jsou potomci otroků, kteří tu pracovali na plantážích s cukrovou třtinou. Proto na ostrově najdete stařičké větrné mlýny a opuštěné cukrové plantáže – třeba v areálu Betty´s Hope, kde byla roku 1650 založena vůbec první zdejší plantáž. Cukrová třtina se tu ale pěstuje pořád, vyrábí se z ní totiž místní vynikající rum.
Antigua a Barbuda jsou výbornou volbou, hledáte-li odpočinkovou dovolenou na krásných plážích s luxusním zázemím. Zdejší domorodci zároveň moc dobře vědí, že pouhé opalování nikdo dlouho nevydrží, takže nabídka různých aktivit je tady opravdu pestrá. Od samozřejmého potápění třeba až po tzv. game fishing, sportovní rybolovecké safari na mečouny nebo obří tuňáky.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
SANDALS GRANDE ANTIGUA RESORT & SPA
Antigua a Barbuda
Exotický zájezd
.
JUMBY BAY, A ROSEWOOD RESORT *****
Antigua a Barbuda
Exotický zájezd
.
CARLISLE BAY *****
Antigua a Barbuda
Exotický zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA