Asie » Myanmar » Ngapali

Ngapali

Ngapali -

INFORMACE O DESTINACI

Pláž Ngapali je nádherná, pohádkově čistá a prázdná několikakilometrová pláž. Bílý písek, průzračně čisté moře a palmy, které pláž lemují, se blíží k pocitu doteku ráje. Ngapali najdete v jižní části státu Rakhaing v západním Myanmaru (Barmě).

Místní obyvatelé říkají, že pláž byla pojmenovaná po jednom Italovi, který se zde usadil a vzpomínal na svůj domov v Neapoli. Pláž Ngapali omývá Andamanské moře. To patří k nejhezčím v Asii. Nedá se sice šnorchlovat přímo u břehu, ale stačí popojet na oblíbený Pearl Island (Perlový ostrov), který leží nedaleko od jižního okraje pláže. Výborné místo na šnorchlování a potápění.

Zatím zde nepotkáte příliš turistů, a to i v nejvyšší sezóně, pláž je klidná, čistá s bělostným pískem a je lemována kokosvými palmami v kombinaci se zdejší tropickou vegetací.

Po pláží chodí řada místních prodavaček ovoce, které vše nosí na své hlavě a přímo před Vámi Vám za velmi výhodné ceny naporcuje vodní meloun, ananas, mango, kokosový ořech nebo banány. Stejně tak si můžete dopřát každý den masáž celého těla přím na pláži na necelých 10 dolarů. Nechybí ani stánky se suvenýry a výrobky z mušlí, perel či týkového dřeva. Všichni prodavači jsou velmi příjemní a slušní a neútočí na Vás za každou cenu, což je velmi příjemné, že člověk může zažít místní kolorit a nemusí mít strach, že se pak prodavačů nezbaví.

Největším zážitkem je ovšem návštěva místních lokálních restaurací, které se nachází podél hlavní silnice nebo úplně nejlepší jsou ty na pláži, kde můžete sledovat západ slunce při popíjení lahodného koktejlu a večer sem pak vyrazit na úžasnou večeři za velmi výhodné ceny... Mezi nejoblíbenější pokrmy patří olihně, grilované krevety nebo pokrmy z krabů či barakud.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA