Střední & Severní Amerika » Bermudy

Bermudy

Bermudy -

INFORMACE O DESTINACI

„Pokud chcete, běžte do nebe. Já raději zůstanu zde na Bermudách“. To pronesl Mark Twain v 19.století a od té doby se Bermudy nijak nezměnili a zůstali jakýmsi izolovaným rájem na Zemi. Ostrovy Bermud se skládají ze 181 vulkanických a korálových ostrovů a ostrůvků, jejichž prosluněné pláže jsou omývány tyrkysovými vodami Atlantského oceánu. Pouze 20 z nich je obydleno a největším z ostrovů je Main Island, který je označován také jako Bermuda. K dalším velkým patří St. George's Island, St. David's Island a Somerset Island.

Bermudy jsou pojmenovány podle svého objevitele Juana Bermúdeze, který je neobydlené objevil roku 1503 a najdeme je u jihovýchodního pobřeží Spojených států. Až do současnosti jsou stále britským zámořským územím a britským guvernérem.

Úbočí sopek bezprostředně pod hladinou obydlují po miliony let korálové kolonie a nachází se zde obrovské množství vraků lodí a dosud neobjevených pokladů, což činí z Bermud skutečným rájem pro milovníky šnorchlování a potápění.

Na Bermudách vládne příjemné subtropické klima po celý rok, nabízí krásné luxusní resorty a celkem 9 velmi kvalitních mistrovských golfových hřišť. Zkrátka, dovolené na Bermudách, té není co vytknout….

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
THE FAIRMONT SOUTHAMPTON *****
Bermudy
Exotický zájezd
.
TUCKERS POINT HOTEL & SPA *****
Bermudy
Exotický zájezd
.
PINK BEACH CLUB *****
Bermudy
Exotický zájezd
.
ROSEWOOD TUCKERS POINT HOTEL & SPA *****
Bermudy
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA