LUXUSNÍ PLAVBY

LUXUSNÍ PLAVBY

LUXUSNÍ PLAVBY -

INFORMACE O DESTINACI

Ve spolupráci s velice osvědčenou lodní společností Silversea Vám nabízíme neuvěřitelný zážitek z exkluzivních luxusních plaveb na Aljašku, karibských oblastí a oblastí severní Evropy. Menší pohodlné jachty nabízejí větší soukromí, vysoce kvalitní služby a individuální přístup ke každému hostu.

Malé luxusní lodě jsou určeny pro ty, které při vzrušujícím objevování světa potěší zároveň naprosté pohodlí, vlastní soukromí, vysoce kvalitní služby, jež budou hýčkat vaši mysl, duši i tělo, a naprosto profesionální individuální přístup lodního personálu ke každému hostu.

Ubytování v prostorných apartmánech s výhledem na oceán a vlastní verandou je velmi pohodlné, k dispozici jsou vám služby komorníka. Výletní plavební expedice míří do více než 800 destinací na všech sedmi kontinentech. Tyto velmi intimní, ultra-luxusní lodě mohou díky svým rozměrům proplouvat úzkými vodními cestami, do samých srdcí měst, mohou zakotvit přímo u mola, zatímco větší lodě jsou odkázány kotvit na širém moři, zatímco vy objevujete nové a neznámé destinace a nejodlehlejší kouty světa.

V soukromí Vašeho apartmá si můžete vychutnat snídani na své soukromé verandě, nebo sledovat západ slunce podél obzoru z pohodlí svého obývacího pokoje. Nechte se hýčkat příjemnou koupelí v luxusní vaně ve svém italské mramorové koupelně. Upravte svůj zevnějšek před vaším toaletním stolkem před bohatou večeří podávanou na palubě lodi.

Jistě Vás uchvátí kulinářské umění lodního šéfkuchaře, které je dovedeno k dokonalosti, má inovativního ducha a určitě uspokojí chuťové pohárky i toho nejnáročnějšího strávníka. Každá loď má rozmanitost stravovacích zařízení. Hlavní jídelna, restaurace, nabízí otevřený prostor, vhodný ke společenskému setkávání s přáteli. Plavby také nabízejí pro větší snadnost a pohodlí možnost služby all inclusive.

Během Vaší výletní plavby si můžete zacvičit v dobře vybaveném fitness centru, zkusit kruhový trénink nebo pilates v aerobní místnosti, využít saunu a parní lázeň, jež uklidní Váš každý sval, zúčastněte se seminářů aromaterapie, správné výživy a spalování tuků. Tento wellness program Vám pomůže udržet zdravý životní styl, i když jste daleko od domova.

Tak neváhejte a plujte s námi objevovat Vám neprozkoumané oblasti v obklopení luxusu a naprostého pohodlí!

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
PLAVBA LODÍ ENDEMIC
Galapágy
Luxusní plavby
.
PLAVBA LODÍ ELITE
GALAPÁGY
Luxusní plavby
.
PLAVBA PO GALAPÁGÁCH
GALAPÁGY
Poznávací okruhy
.
LUXUSNÍ PLAVBA PO NILU
Egypt
Poznávací okruhy
.
Plavba lodí AQUA MEKONG- Vietnam+Kambodža ****
VIETNAM & KAMBODŽA
Luxusní plavby
.
LUXUSNÍ PLAVBA PO AMAZONCE *****
PERU
Poznávací okruhy
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA