GOLF PO CELÝ ROK » GOLF MALAJSIE

GOLF MALAJSIE

GOLF MALAJSIE -

INFORMACE O DESTINACI

Malajsie je v poslední době stále více označována jako golfový ráj. V celé zemi existuje téměř 200 golfových hřišť. Tato země zažívá boom coby ideální destinace, která spojuje nezapomenutelnou dovolenou se vzrušujícím golfem.

Každý si může vybrat podle libosti, zda chce hrát v chladných vysočinách, mezi bujnou zelení nebo při pobřeží Jihočínského moře. Ať už si hráč vybere jakékoliv prostředí, může se těšit na perfektně navržená golfová hřiště, odpovídající mezinárodním standardům s výhledem na rozmanité krásy Malajsie.
Ostrov Langkawi se nachází severozápadně od západní Malajsie, 55 minut letu od Kuala Lumpur.

Před tím, než se stal turisticky atraktivní oblastí inspirovanou tehdejším předsedou vlády Mahathirem, měl ostrov v 80. letech 20. století pouze jeden hotel a jeho hlavním zdrojem příjmů bylo rybaření a gumárenský průmysl. Dnes má ostrov k dispozici 10 000 hotelových pokojů a tři golfová hřiště. Na místní letiště létají přímé linky z Londýna s cílem učinit tento ostrov nejoblíbenější destinací Malajsie.

Vaši golfovou dovolenou Vám připravíme na míru dle Vašich osobních preferencí a požadavků. nejlepší kombinace je několik dní golfu v Kuala Lumpuru a jeho okolí a dále pak na jednom z ostrovů, jako je Langkawi, Borneo nebo Tioman. Dokonale navržená hřiště ohromují krásou krajiny i kvalitními podmínkami pro hru. Každé hřiště je jedinečným způsobem zasazeno do přirozeného prostředí a umocňuje přirozenou krásu Malajsie.


Gunung Raya Golf Resort
Na úpatí nejvyššího vrcholu ostrova se nachází jedno z nejzajímavějších a také nejnáročnějších hřišť Langkawi. Osmnáct elegantních jamek rozložených v bujné krajině nádherných greenů s panoramatickými odpališti a bezvadnými fairways je vzrušujícím místem pro golf, který je snem nejednoho golfisty.
Golfové hřiště rozkládající se na původní kaučukovníkové plantáži na úpatí nejvyššího vrcholu ostrova Gunung Raya, je dílem amerického golfového architekta Maxe Wexlera. Dobře udržované 18-ti jamkové hřiště s vynikajícím systémem odvodnění splňuje mezinárodní normy a svým charakterem vyhoví i nejnáročnějším hráčům. Okouzlující místo v nádhernými vodními překážkami a bunkery, bezvadnými fairways zdobenými písečnými a vodními stezkami.

Langkawi Golf Club
První golfový klub, který byl na ostrově vybudován, se může pochlubit rozmanitým charakterem a přírodními krásami, pro které byl nominován na ocenění nejlepší golfový resort Asie. Malebné výhledy, rychlé greeny a zvlněné fairways činí hru velmi vzrušující.
Langkawi Golf Club na ostrově Langkawi se rozkládá v nádherné krajině přírodní rezervace Gunung Mat Chin-Chang a Adamanského moře poblíž města Kuah. Jeden z nejnavštěvovanějších byl prvním golfovým klubem na ostrově. Rozmanité, nepříliš náročné hřiště s rovinami i kopci a rychlými greeny poskytuje golfistům dostatek nebezpečí a malebné výhledy.


The Golf Club Datai Bay
Golf Club Datai Bay na ostrově Langkawi je zasazen do nádherného prostředí okolních hor, tropického deštného pralesa a modrých vod Adamanského moře. Jedinečný zážitek z golfu v harmonii s přírodou.
Hřiště vyjímečné svým dokonalým umístěním mezi okolní hory a vody Adamanského moře bylo vytvořeno tak, aby si zde hráči mohli vychutnat golf s naprosté harmonii s okolní přírodou. Úzké fairways a množství zeleně, palem a tropických rostlin mnohdy nedává tušit, kde hřiště končí a kde začíná les. Nejznámější jamkou hřiště je jamka č.19, par3, umístěná hned u vody. Golf Club Datai Bay byl zvolen 10 nejlepším golfovým hřištěm Malajsie na asijské Golf Monthly v roce 2008".


Berjaya Tioman Beach & Golf Resort
Jediný resort na ostrově Tioman s 18-ti jamkovým hřištěm, které je dějištěm mezinárodních golfových turnajů. Náročné hřiště s velkolepými scenériemi svěží zeleně deštného pralesa a nádherných pláží, kde mohou hráči obdivovat okouzlující krajinu i obohatit své golfové zkušenosti.
Ostrov Tioman se nachází na jihovýchodním pobřeží Malajsie a k tomu nejlepšímu co nabízí patří Berjaya Tioman Beach Resort. Může se pyšnit výhodnou polohou, vynikajícím servisem a tím, že je jediným resortem na ostrově s vlastním 18-ti jamkovým hřištěm mezinárodní úrovně. Hráčům nabízí nádherné scenérie, které vytváří okouzlující krajina stálezeleného deštného pralesa a úchvatné pláže. Poměrně náročné hřiště, kde hru oživují překážky v podobě jezer, bunkerů a džungle, která je součástí celého hřiště.


A Famosa Golf
Velkolepé 27-jamkové golfové hřiště A Famosa Golf bylo vytvořeno s velkou zručností a je řazeno mezi 10 nejlepších golfových hřišť v zemi. Dokonalé, ale náročné hřiště v nádherném prostředí pro golfovou hru. Dvacetisedmijamkové hřiště tvořené 3 devítkami, The Rocky Nine, Palm Nine a Crocodile Nine, bylo umístěno do nádherné krajiny úžasných skal, palem, říček a vynikající golfové trávy. Kopcovitý terén se vzrostlými stromy, balvany a vodními toky, krásně tvarované fairways lemované palmami či scénické jezero vytváří jedinečné prostředí pro golf. Příjemná, ale náročná hra.


Ayer Keroh Country Club
Nejstarší hřiště v oblasti Melaka se z velké části rozkládá v panenské tropické džungli. Špičkový design tří devítijamkových hřišť s dobře umístěnými bunkery, vodními překážkami a ostrými doglegs nikomu nic neodpustí a stojí hráče spoustu míčků. Přesto pokud se vydáte do Melaky, toto hřiště si musíte zahrát.
Ayer Keroh Country Club je tvořen třemi devítijamkovými hřišti, Tunku, Ghaffar a Governor a svým charakterem vyhoví spíš pokročilým golfistům. Golfový architekt Dr. Tun Ghaffar Baba umístil hřiště velmi šetrně z velké části do oblasti panenské džungle, díky čemuž je možné během hry pozorovat nejrůznější druhy ptáků, opic či veverky. Hru ztěžují fairways lemované množstvím stromů a džunglí po obou stranách a tak je nemilosrdně trestán každý nepřesný odpal. Klub hostil řadu významných šampionátů, nejprestižnějším byl v roce 1989 Malysian Open.


Kota Permai Golf & Country Club
Kota Permai Golf a Country Club je vyhlášený golfový klub v Malajsii. Vzrušující hřiště rozkládající se v krásném a klidném prostředí kraje Kota Kemuning nedaleko Kuala Lumpur je klenotem této oblasti.
Vynikající a velmi zajímavé hřiště vytvořil slavný designér Ross Watson v krásné oblasti nedaleko Kuala Lumpur. Dobře udržované hřiště s luxusní zelení a mírně zvlněnými fairways zíkalo řadu ocenění a je každoročně dějištěm mnoha významných turnajů jako Volvo Masters či Asian Nations Cup. Jeden z nejpopulárnějších goflových klubů Malajsie je vzrušujícím místem pro hru pro zkušené i příležitostné golfisty.


Saujana Golf & Country Club
Golfový klub Saujana Golf & Country Club je v Malajsii č.1. Dvě proslulá osmnáctijamková hřiště Ronalda Freama jsou mistrovským dílem a přírodním rájem. Luxusní komplex poskytující nezapomenutelné golfové zkušenosti.
Dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště Palm Course a Bunga Raya Course, navržená Ronaldem Freamem byly hned od svého otevření v roce 1986 nejlepším golfovým klubem Malajsie. Rozkládá se na původní palmové a kaučukovníkové plantáži, mezi kopci, rozsáhlými jezery a svěží zelení zahrady. Přírodní ráj v blízkosti města Kuala Lumpur. Saujana golf pravidelně hostí mezinárodní turnaje a akce, hostil 7 krát Malaysian Open a v roce 202 World Amateur Golf Team Champinship.Hřiště Palm Course získal "Nejlepší hřiště v Asii“ na asijské Golf Monthly 2005, a Bunga Raya Course se umístil na 69 místě v "Top 100 nejlepších hřišť mimo USA“ od Golf Digest v roce 2005.


The Mines Resort & Golf Club
Golfový resort rozkládající se kolem jezera na místě bývalého cínového lomu, který byl největším povrchovým lomem na světě. Vytvořené golfové hřiště je považováno za sedmý div Malajsie a je mistrovským dílem obnovy životního prostředí. Mistrovské osmnáctijamkové hřiště je součástí Mines Resort City. Bylo navrženo na místě bývalého povrchového cínového dolu s ideou obnovit poškozené prostředí a vybudovat sportovní areál. Designér Robert Trent Jones II. navrhl přátelské hřiště s krásně tvarovanými greeny a širokými fairwayemi, které vyžadují přesnost úderu. Vynikajícím způsobem se zhostil nelehkého úkolu a vytvořil dokonalé dílo obnovy životního prostředí. The Mines Golf Club hostil vůbec první mezinárodní turnaj World Cup Golf v Malajsii v roce 1999 a v roce 2006 byl vyhlášen Golf Digest jako 2.nejlepší golfový resort Malajsie. Hřiště je určeno pouze členům klubu či hotelovým hostům, s omezenou možností pro externí hráče.


The Royal Selangor Golf Club
Jeden z nejstarších golfových klubů Asie je tradičním a nejoblíbenějším klubem v oblasti Kuala Lumpur. Je synonymem kvality a slavné golfové historie. Po rozsáhlé rekonstrukci nabízí hráčům 45 jamek obklopených krásnou přírodou , kde je golf opravdu bezkonkurenčním zážitkem.
Royal Selangor Golf Club se svou více než 100 letou tradicí je jedním z nejstarších golfových klubů Asie a je spojován se zrodem golfu v tomto regionu. Dvě osmnáctijamková a jedno devítijamkové hřiště se rozkládají ve fascinující zeleni s množstvím stoletých stromů, kde vytváří dokonalou harmonii golfu s přírodou. Překrásné výhledy a skvělá hra doprovázená zvuky ptáků či přihlížením přátelských opic je nádherným zážitkem. Kvalitu hřiště dokládá fakt, že hřiště je dějištěm Malaysian Open a hostilo mnoho mezinárodních golfových turnajů.

Výpis zájezdů

Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.
BERJAYA TIOMAN RESORT - golf ****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
HORNBILL GOLF & JUNGLE CLUB - golf *****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
NEXUS RESORT & SPA KARAMBUNAI - golf *****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
THE DATAI RESORT & SPA - golf *****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
SHANGRI-LA´S RASA RIA RESORT - golf *****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
THE CLUB SAUJANA RESORT - golf *****
GOLF MALAJSIE
Pobytový zájezd
.
Vámi zadaným kritériím neodpovídá žádný záznam.

facebook

Jsme členem

accka ectaa

iagto

Partneři

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDU

- 
- 

Zasílání novinek

Kontakty

Tel: +420 725 713 335
+420 602 552 624


E-mail: info@snailtravel.cz

Golf & Relax

PERLY EVROPY

EXOTIKA